Ana sayfa HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

GMGTEST ULUSLARARASI BELGELENDİRME , TEKNİK KONTROL VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ

GMGTEST Uluslararası Belgelendirme, Teknik Kontrol ve Mühendislik Hizmetleri TİC. LTD. ŞTİ. Firması, makine imalatçılarının ve makine son kullanıcılarının, makine emniyeti ile alakalı tüm ihtiyaçlarını uluslararası kalitede, ekonomik ve hızlı çalışma şekli ile karşılamak için çalışmaktadır.

3’ü bir arada Makine Emniyeti Hizmetleri sloganı ile yola çıkan firmamız aşağıdaki 3 ana başlığı gözeterek hizmet vermektedir :

T.C. Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından teknik uzman sertifikalı ve uluslararası geçerliliği olan TUV Rheinland sertifikalı makine emniyeti uzmanlarımız, global firmalardaki referanslarımız, uluslararası bağlantılarımız ve çözüm ortaklarımız ile uluslararası kalitede hizmet sunarken,

Otomotiv, Beyaz Eşya, Food & Commodity, İlaç Endüstrisi, Demir & Çelik, Tekstil sektörlerindeki tecrübelerimiz, kullandığımız endüstri 4.0 tabanlı teknolojik yazılımlarımız ve Endüstriyel Otomasyon tecrübesine sahip ekibimiz ile ortaya çıkan eksikliklerin çözümlerini hızlıca sağlamakta,

Ürün belgelendirme ve Makine Emniyeti Hizmetlerindeki 10 senelik tecrübemiz ile ihtiyaç duyulan doğru hizmet ihtiyacını belirleyerek ekonomik çözümler sunmaktayız.